Kasutusmugavus

Kasutusmugavuse eesmärk on teha Teie elu võimalikult kergeks ja nauditavaks. Ettevõtte Fenster tooted vastavad kõikidele nõudmistele: nad on heli-ja niiskusekindlad, lihtsad kasutamises, neid on võimalik automatiseerida ja nad on kindlustavad vajaliku temperatuuri terves majas. Peale selle, nad on vastupidavad, mis annab Teile võimaluse nautida neid pika aega.

Helikindlus

Vaikus – on suur luksus meie ärevas maailmas. Alumiiniumprofiilid läbivad erinevaid heliisolatsioonkatseid väga edukalt.

Tõhus heliisolatsioon sõltub nii akna kui klaasi profiilist ja montaazist. Praegusel ajal on topeltklaasid  minimaalne nõue, st kaks klaaskihti ja soojusisolatsiooni kindlustav kuiv õhk nende vahel. Paksem klaas summutab heli paremini, aga erineva paksusega aknaklaasid on kaks korda efektiivsemad. Suurepärane isolatsioon saavutatakse tänu spetsiaalsele akustilisele klaasile ja lukudele.

Tuule- ja veekindlus

Kõik Fensteri süsteemid on hoolikalt katsetatud – nad on nii tuule- kui ka veelindlad. Piltlikult on seda võimalik ette kujutada järgmiselt: profiilid deformeeritakse rõhuga kuni 1450 Pa, mis vastab 175 km/h tuulekiirusele; ja tehakse turvakatseid rõhuga kuni 3000 Pa (mis vastab 250 km/h tuulekiirusele ). Võrdlemiseks võib öelda, et 125 km/h tuulekiirus võrdneb võimsa tormiga. Meie profiilid on saavutanud umbes samasuguseid parameetreid veekindluses.

Lihtne hooldada

Tänu kontrollitud tehnoloogiale on Fensteri toodete ekspluatatsioon äärmiselt lihtne. Kaalu poolest kerged materjalid ja uued liigutatavad süsteemide elemendid garanteerivad, et kõik liugsüsteemid, isegi need, mis on suured, töötavad laitmatult ja ilma probleemideta terve kasutamisperioodi jooksul. Kõik akende ja uste elemendid, nagu näiteks harjad ja siinid, on tehtud kõrgekvaliteetsest materjalist ja on äärmiselt vastupidavad survele. Isegi  pikaajalise ja intensiivse kasutamise järel on neid kerge ära vahetada.

Käepidemed ja teised elemendid on väga täpsed ja neid on lihtne kasutada. Probleemid, mis tekivad uste ja akende kinni jäämisel, on alatiseks kadunud. Selleks, et akent juhuslikult kummuli mitte ajada, on paigaldatud piirajad teatud asendites, mis võimaldab vältida valesti teisaldamist.

Tänu automatiseeritud elementidele, on meie tooted Teie jaoks veelgi. Nupu vajutus – on kõik, mida Te vajate, et liigutada ust, akent või liugust teatud asendisse.
Samas võib seda teha ka kasutades hoone keskjuhtimissüsteemi.