Tooted

ALUMIINIUM

Kaasaegsed alumiiniumaknad – see on  uus tase klaasimises, võrreldes traditsiooniliste PVC akendega või puust akendega.  Oma suhteliselt lühiajalise elu jooksul on alumiiniumaknad suutnud võita kasutajate poolehoiu mitmetes maailmariikides.
Neid eelistatakse vastupidavuse, lihtsuse, ökoloogilisuse, vormide ja stiilide mitmekesisuse ja disaini pärast. Alumiiniumakende eeliseks on tasane ja sile pind, toodete selge geomeetriline vorm, tulekindlus, kõrged heli- ja soojapidavus ja suurepärane töötlemine.

Alumiiniumklaasimine jaguneb tinglikult kaheks tüübiks – „külm“ ja „soe“.

Külmad alumiiniumaknad on mõeldud kütmata ruumide klaasimiseks — rõdud ja lodžad, tuulekojad, sissepääsud, verandad jne. Selliste akende profiil on õõnes, ühekambriline, ilma termolisanditeta. Antud akendele ei esitata suuri energiasäästlike nõudmisi, seega on nende furnituur  kergendatud, tänu millele ka hind soodsam.

Soojade alumiiniumakende kasutamise võimalusi on väga palju – tööstuslikud ja ühiskondlikud hooned, eramajad ja linnakorterid. Sooje alumiiniumaknaid  kasutatakse sageli vanade hoonete restaureerimisel kuna sest alumiinium võimaldab imiteerida vanade aegade stiili.
Soe profiil koosneb kolmest osast ( kaks alumiiniumist + termosild), iga osa neist valmistatakse eraldi ja juba hiljem ühendatakse. Alumiiniumprofiil pressitakse kasutades võimsaid hüdraulilisi presse. Profiil termolisandi jaoks pressitakse samuti. Valmistamisel kasutatakse polüamiidi (või polütermiid) selleks, et tõsta armeeritud klaaskiu vastupidavust.

Alumiiniumaken on alati meeldiv vaatepilt. Meil on olemas alumiiniumprofiilid iga maja jaoks. Alates klassikalistest ja romantilistest kuni rangete ja kaasaegseteni. Nad on kättesaadavad enam kui 400 värvitoonis nii sise- kui välispooltele. Valides alumiiniumi, valite ilma probleemideta elukvaliteedi sest  alumiinium on üks vastupidavamatest ehitusmaterjalidest, mis ei nõua erilist hoolt ja tagab kõrge turvalisuse !