Softline 70

Veka SL-70 profiilisüsteem tähistab uut ajastut akende disainis ning on esmaseks alternatiiviks neile, kes eelistavad hoone fassaadi kujundamisel isikupäraseid ja huvitavaid lahendusi.

SL-70 iseloomustab profiilisüsteemi kvaliteetne konstruktsioon, mille 70 millimeetrine läbimõõt ja viiekambriline ehitus aitavad vähendada küttekulusid ja summutavad välismüra. Lisakambrid annavad profiilile juurde stabiilsust ja tugevust, tänu millele on suuremad võimalused ebastandartsete akende konstrueerimisel. Akna klaaspakett on vajadusel kergesti vahetatav.

Klientidel on võimalik lisaks klassikalisele valgele profiilile valida 36 erineva tooni vahel, samuti on võimalik katta profiil puitimitatsiooniga, mis annab akendele ehtsate puitakende välimuse, säilitades samas plastakendele omase kasutajasõbralikkuse.

Akna sise- ja välispind (raam ja leng) võivad olla täiesti erinevat tooni.

Standardis on klaaspakett kahekordne, mille üks klaas on metall-oksiidpinnakattega (nn. selektiiv- Pinnakate ei muuda märgatavalt klaasi läbipaistvust, kuid peegeldab tagasi küttekehade poolt ruumis tekitatud soojuslained) ja argooniga täidetud. Klaasiliistu vahe 16 mm, klaaspaketi paksus on 24 mm, ühe klaasi paksus on 4mm. Võimalik on aknaid teha ka kolmekordse klaaspaketiga.

Klaaspakettidele on võimalik peale kleepida vastavalt kliendi soovile iluliiste, mis teevad akna huvitavamaks ning annavad maja fassaadile kauni välimuse (kui ei ole takistusi fassaadi muutmisel).

Kõik meie aknad, mis on kaldpööratavad, sisaldavad lisaks ka mikrotuulutust ja turvasuluseid. Akendele on võimalik paigaldada lukustatavad käepidemed, kui selleks tekib vajadus. Kliendi huve arvestades on võimalik tellida ka erikuju aknaid ehk kliendi soovile vastavaid ebastandardseid aknaid.

FÜÜSIKALISED NÄITAJAD
Soojusisolatsioon
Vastavalt DIN 4108 ja EnEV.
Soojusjuhtivus Uw vastavalt kasutatud klaaspaketile
•”sooja” vaheliistuga kuni 1,0 W/m2K
• alu-vaheliistuga kuni 1,1 W/m2K
Mürakaitse
Vastavalt VDI 2719 SSSSK, SSSSK II kuni V
Turvatase
Vastavalt DIN V ENV 1627-1630: kuni klass WK 2

Softline 70 tootekataloog

Softline 70 AD cert