Softline 82

Tegemist on uudse profiilisüsteemiga, mis vastab kõrgeimatele nõudmistele funktsionaalsuse, turvalisuse ja soojapidavuse osas. SOFTLINE 82 aknad arvestavad juba täna tuleviku vajadusi. Tänu 82 mm profiili paksusele on süsteem paslik nii uusehitistele kui renoveerimiseks, sobides hästi ka kõrgete staatiliste nõuetega, maast laeni ning suurepinnaliste avatäidete jaoks.

Pidevalt kasvavad küttekulud nõuavad energiasäästlikke lahendusi. Innovatiivne 6- ja 7-kambrilise profiiligeomeetria annab suurepärase soojapidavuse, võimaldades akende Uw väärtusi alates 0,64 W/m²K. Seetõttu  saame toota ka passivmajade jaoks kehtestatud normidele vastavaid avatäiteid.

Kolme tihendi ning kuni 52 mm paksuse klaaspaketi kasutamine annab akendele lisaks üliheale soojapidavusele ka kaitse müra, niiskuse ja tõmbetuule eest.

Profiilide seinapaksuse nõudeid määratleva RAL-normi järgi vastab SOFTLINE 82, nagu teisedki VEKA aknasüsteemid, kõrgeimale A-klass normile. See omadus tagab akende valmistamisel suurepärase töötlemiskindluse ning tulemuseks on kõrgekvaliteedilised ning kestvad aknad.

Tänu modernsele välimusele ja ajatule disainile sobivad SOFTLINE 82 aknad kokku iga arhitektuuristiiliga. Ka kuju ega värv ei sea Teie loomingulisele vabadusele mingeid piire.

VEKA SOFTLINE 82 KATALOOG

SOFTLINE 82 cert