Missioon,visioon

Meie missioon seisneb elukeskkonna loomisele kaasaitamises, mis võimaldaks meie klientidel teha produktiivset tööd ja täisväärtuslikult puhata. Kindlustades meie kliente ja partnereid maksimaalselt kõrgekvaliteetsete akende, uste ja klaasfassaadidega, loome me mugavust, hubasust ja sisetingimustesse vajaliku mikrokliima.

Tähtsaimaks prioriteediks on meie jaoks meie klientide tervis ja hea enesetunne. Sellepärast järgime kõige rangemaid ökotootmisnorme ja kasutame selleks AINULT turvalist ja kõrgekvaliteetset komplekteerimist. Olles tootmisettevõtte, vastutame nende riikide ökosüsteemide eest, kus asuvad meie tehased.

Fenster´i aknad, uksed ja fassaadikonstruktsioonid on iseenesest loodussäästlikud elemendid juba sellepärast, et nad:
• säästavad Teie majade, korterite ja kontorite soojust
• kindlustavad vajaliku õhutsirkulatsiooni ja ruumi mikrokliima
• kestavad tõeliselt kaua, mis vähendab Teie kulusid ja on sellega keskkonnasäästlik

Samuti, arvame, et mida edukam on ettevõtte, seda suurem peab olema tema sotsiaalne roll. Sellepärast toetame me pidevalt harrastus-, professionaal- ja lastesporti. Tervislik eluviis on lahutamatu osa harmooniliselt- positiivselt orienteeritud kaasaegse isiku arengust.

Meie ettevõtte kõige tähtsaimaks väärtuseks on meie töötajad. Ettevõte igati toetab töötajate soovi areneda ja kasvada, kuna usume, et ainult nn koduses õhkkonnas, kus valitseb vastastikune abi, on võimalik sihikindlalt liikuda plaanitud eesmärgini.